VARTA® LISURE AKUMULATORJI ZA ČOLNE, JAHTE, KAMPERJE IN MOBILNE HIŠICE

VARTA® Leisure – zanesljiv vir energije za vaše avanture na vodi in na cesti! Široka paleta baterij, zasnovanih tako, da zadovoljijo vse vaše potrebe po energiji med potovanjem s čolnom, jahto, avtodomom ali avtodomom.

Od morskih potovanj do udobnih voženj z avtodomom so baterije VARTA® Leisure sinonim za vzdržljivost, zanesljivost in vrhunsko zmogljivost. S to serijo baterij lahko računate na dovolj energije za osnovne potrebe, kot sta notranja razsvetljava in hlajenje, pa tudi za uživanje v različnih ugodnostih, kot so televizorji, avdio sistemi in še veliko več.

Pridružite se tisočem zadovoljnih uporabnikov po vsem svetu, ki se zanašajo na baterije VARTA® Leisure za nemotene trenutke sprostitve in uživanja v svojih rekreacijskih aktivnostih. Raziščite našo ponudbo in odkrijte, zakaj smo prva izbira za vaše avanture na vodi in na cesti!

NAVTIKA

Jahte
leni

Današnje jahte imajo vse več varnostnih in udobnih funkcij, ki omogočajo čim bolj varno in udobno življenje na odprtem morju. Vsa ta tehnologija omogoča lažje in varnejše čolnarjenje, vendar prednosti zahtevajo tudi bolj robustne in zanesljive baterije, ki lahko prenesejo povečano porabo energije.

Električne posode
Električni čoln

Baterije za električne čolne so idealna kombinacija za aplikacije, kjer je potrebna visoka zmogljivost. Električni pogonski sklopi postajajo vse močnejši. Zahtevajo močne in zanesljive baterije.

Motorna plovila
Električni čoln

Poleg motorja imajo motorni čolni dodatne električne naprave za varnost in udobje, zaradi česar je potovanje s čolnom kar se da prijetno in varno. To lahko sega od osnovne navtične opreme do najnovejše pametne opreme.

Jadrnice
leni

Jadrnice so idealne za počitnice in preživljanje prostega časa. Da bi bilo to mogoče, imajo jadrnice in jahte običajno osnovno opremo in pogosto luksuzne funkcije in opremo. Ne glede na vaše želje - prava baterija zagotavlja, da se lahko sprostite in uživate na potovanju.

SORTIMENT

 VARTA PROFESSIONAL STARTER      
KodaOpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)Mere (mm)Teža (kg)MPC
820054080VARTA Professional SHD LFS105N12105330x172x23823,70187,00 €
820055080VARTA Professional SHD LFS105M12105330x172x23823,70184,00 €
930052047VARTA Professional SLI LFS521252207x175x19012,4099,00 €
930060054VARTA Professional SLI LFS601260242x175x19015,00119,00 €
930074068VARTA Professional SLI LFS741274278x175x19017,87139,00 €
930095080VARTA Professional SLI LFS951295353x175x19021,32184,00 €
 Profesionalni EFB z dvojnim namenom     
KodaOpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)Mere (mm)Teža (kg)MPC
930060064VARTA Professional Dual Purpose EFB LED601260242x175x19016,84139,00 €
930070076VARTA Professional Dual Purpose EFB LED701270278x175x19019,45159,00 €
930080080VARTA Professional Dual Purpose EFB LED801280315x175x19021,59179,00 €
930095085VARTA Professional Dual Purpose EFB LED951295353x175x19024,39209,00 €
930190105VARTA Professional Dual Purpose EFB LED19012190513x223x22346,99379,00 €
930240120VARTA Professional Dual Purpose EFB LED24012240518x276x24256,75469,00 €
 Profesionalni AGM z dvojnim namenom     
KodaOpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)Mere (mm)Teža (kg)MPC
840060068VARTA Professional Dual Purpose AGM LA601260242x175x19017,50192,00 €
840070076VARTA Professional Dual Purpose AGM LA701270278x175x19020,40219,00 €
840080080VARTA Professional Dual Purpose AGM LA801280315x175x19022,76249,00 €
840095085VARTA Professional Dual Purpose AGM LA951295353x175x19026,40294,00 €
840105095VARTA Professional Dual Purpose AGM LA10512105394x175x19029,40329,00 €
VARTA PROFESSIONAL STARTER    
OpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)MPC (EUR)
VARTA Professional SHD LFS105N12105187
VARTA Professional SHD LFS105M12105184
VARTA Professional SLI LFS52125299
VARTA Professional SLI LFS601260119
VARTA Professional SLI LFS741274139
VARTA Professional SLI LFS951295184
Profesionalni EFB z dvojnim namenom   
OpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)MPC
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED601260139
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED701270159
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED801280179
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED951295209
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED19012190379
VARTA Professional Dual Purpose EFB LED24012240469
Profesionalni AGM z dvojnim namenom   
OpisNapetost (V)Kapaciteta (Ah)MPC
VARTA Professional Dual Purpose AGM LA701270219
VARTA Professional Dual Purpose AGM LA801280249
VARTA Professional Dual Purpose AGM LA951295294
VARTA Professional Dual Purpose AGM LA10512105329
NAROČILA IN POVPRAŠEVANJA

na e-pošto ali preko spodnjega obrazca

    AVTOBORNIKI IN MOBILNE HIŠICE

    leni

    TABORNIKI

    S kamperjem uživate v pravi neodvisnosti na odprti cesti. Sodobni avtodomi vsebujejo vse večji seznam vgrajenih naprav za današnje popotnike z dolgim ​​seznamom električnih potreb. Pametni avtodomi z digitalnim mreženjem so najnovejša stvar v kampiranju. Obstaja tudi naraščajoč trend DIY prilagajanja ali izdelave avtodomov od spodaj navzgor, da zadostijo potrebam uporabnika.

    KAMPI

    Današnji avtodomi imajo lahko široko paleto opreme. Od osnovnih aparatov do luksuznih aparatov za domače okolje. Avtodomi vsebujejo vedno večji seznam vgrajenih pripomočkov za sodobnega popotnika.

    leni